• Máš chvíli volného času a nevíš, jak ho využít?

  • Baví tě poznávat nové lidi?

  • Chceš se rozvíjet i jinak, než jen vzděláváním ve škole?

  • Chceš si zdokonalit cizí jazyk?

  • Fotíš a natáčiš? Děláš grafiku nebo píšeš web?

  • Uvažuješ o výjezdu na Erasmus?

  • Vrátil/a ses z Erasmu a chceš se zapojit více?

Pokud jsi odpověděl/a alespoň na jednu z těchto otázek kladně, (čím víc, tím líp,) neváhej a čti dál!

Máme pro tebe nové možnosti uplatnění, nové kontakty a taky skupinu otevřených a přátelských lidí, které baví pomáhat ostatním.

Kdo jsme? 

Pokud jsi četl/a nějaké informace na této stránce, pravděpodobně už o nás máš nějaký obrázek, ale kdyby ne - jsme součástí jedné z největších studentských dobrovolnických organizací v Evropě a naším hlavním cílem je starat se o zahraniční studenty, kteří přijíždí na VŠTE v rámci svých zahraničních studií, ať už v programu Erasmus+ nebo přes bilaterální dohody se školou. 

Co děláme?

Jsme těmi prvními lidmi z České republiky, se kterými se naši zahraniční studenti spojují, poskytujeme jim informace o životě v ČR, v Českých Budějovicích, ve škole a tak... Jsme prvním kontaktním článkem, když neco nefunguje, ale zároveň také během semestru vytváříme pro naše zahraniční studenty program - výlety, zajímavé aktivity a párty.

Koho hledáme?

Dobrovolnictví se meze nekladou, takže hledáme každého, kdo je ochotný se zapojit - je jedno, jestli víš o nějaké zajímavé akci, která by se nechala naplánovat, nebo jestli si chceš popovídat s našimi zahraničními studenty a zkrátit jim dlouhé zimní večery. 

Co z toho budu mít?

V první řadě kopec zábavy a nové kontakty (jak určitě víš, kontakty se hodí vždycky.) Svým akčním a aktivním členům nabízíme další možnosti osobního rozvoje a potenciálně zajímavé reference do životopisu (i když se to nezdá, dobrovolnictví a práce v týmu jsou pozitivně příjimané položky v CV). Aktivita ti může přinést i další benefity, ale více ti řekneme radši osobně. :)

Tak jo, jdu do toho! Jak se můžu zapojit?

Zaujalo tě něco z uvedených informací? Kontaktuj našeho HR manažera (hr@esnvste.cz - jo a neboj se ho, je to taky student) nebo se zastav na VŠTE v naší kanceláři (D501) a přijď si s námi popovídat.